ОЛИМПИЙСКИ СТИПЕНДИИ 2016-2017

Списък с олимпийските стипендии за 2016-2017 година. Всички стипендианти ще получат договорите си и съответните инструкции до края на 2016 г.

Александър Александров Щедрицки, бронзов медал, МОФ, Цюрих, Швейцария

Александър Валентинов Иванов, бронзов медал, МОФ, Цюрих, Швейцария

Александър Любомиров Кратинов, бронзов медал, МОФ, Цюрих, Швейцария

Александър Незабравков Чергански,  сребърен медал, МОМ, Хонг Конг

Александър Тонев Кръстев, сребърни медали, БОИ, Кипър; МОИ, Казан, Русия; ЦЕОИ, Яш, Румъния

Атанас Боянов Динев, сребърен медал, БОМ, Албания, бронзов медал, МОМ, Хонг Конг

Бойко Красимиров Борисов, златен медал, МОА, Пампорово, България

Борис Тодоров Панайотов, сребърен медал, МОА, Пампорово, България

Борис Стефанов Борисов, бронзов медал, МОХ, Тбилиси, Грузия

Виктор Петров Балтин, сребърен медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Виктория Бориславова Христова, бронзов медал, МОБ, Ханой, Виетнам

Виолета Николаева Найденова, сребърен медал, БОМ, Албания; бронзов медал, МОМ, Хонг Конг

Владимира Пламенова Иринчева, бронзов медал, МОА, Пампорово, България

Георги Мирославов Александров, бронзов медал, МОА, Пампорово, България

Даниел Райков Атанасов, бронзов медал, БОМ, Албания; сребърен  медал, МОМ, Хонг Конг; бронзови медали БОИ, Кипър; ЦЕОИ, Яш, Румъния

Дилян Лазаров Христов, сребърен  медал, МОФ, Цюрих, Швейцария

Димитър Николаев Карев, участие в изследователския институт на MIT

До Виет Кьонг, сребърен медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Добрин Венциславов Башев, сребърен медал, МБОИ, Скопие, Македония

Дона-Мария Радославова Иванова, участие в изследователския институт на MIT

Евгени Стаев Кайряков, златен медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Енчо Иванов Мишинев, златен медал, БОИ, Кипър; сребърен медал, МОИ, Казан, Русия; златен медал, ЦЕОИ, Яш, Румъния

Иво Владиславов Петров, сребърен медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Иво Яниславов Карагьозов, сребърен медал, МБОИ, Скопие, Македония

Калина Веселинова Георгиева, бронзов медал, МОА, Пампорово, България

Кирил Атанасов Бангачев, сребърен медал, БОМ, Албания

Костадин Светлинов Гаров, бронзов медал, БОМ, Албания

Кристиан Георгиев, златен медал, МОЛ, Майсор, Индия

Кристиан Емилов Минчев, бронзов медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Кръстьо Стоянов Драгинов, бронзов медал, МОХ, Тбилиси, Грузия

Любен Красимиров Бориславов, бронзов медал, МОХ, Тбилиси, Грузия

Михаил Пасков, сребърен медал, МОЛ, Майсор, Индия

Надежда Димитрова Димитрова, бронзов медал, МОЛ, Майсор, Индия

Никола Любомиров Тодоров, бронзов медал, МОБ, Ханой, Виетнам

Петър Димитров Димитров, бронзов медал, МОА, Пампорово, България

Радослав Стоянов Димитров, златен медал, МБОИ, Скопие, Македония

Светлин Красимиров Лалов, бронзов медал, МБОМ, Слатина, Румъния

Станислав Ивайлов Славов, сребърен медал, МОМ, Хонг Конг

Станислав Чавдаров Николов, сребърен медал, МБОИ, Скопие, Македония

Стефан Тодоров Иванов , сребърен  медал, МОА, Пампорово, България

Тина Владимирова Владимирова, сребърен медал, МОЛ, Майсор, Индия

Христо Веселинов Венев , златни медали, БОИ, Кипър; МОИ, Казан, Русия; ЦЕОИ, Яш, Румъния

Христо Георгиев Папазов, бронзови медали, БОМ, Албания; МОМ, Хонг Конг

Цветелина Стефанова, бронзов медал, МОЛ, Майсор, Индия

Цветослав Ангелов Георгиев, сребърен медал, МОБ, Ханой, Виетнам

Янислав Светлинов Данчовски, бронзов медал, МОХ, Тбилиси, Грузия