Олимпийски стипендианти 2018/2019

ОЛИМПИЙСКИ СТИПЕНДИИ 2018-2019

Всички стипендианти ще получат имейл с инструкции и с договорите си в началото на 2019 г.

Александър Кръстев, златен медал, МОИ, Цукуба, Япония, златен медал, БОИ, Тимишоара, Румъния

Андон Тодоров, златен медал, eJOI, Инополис, Русия, златен медал, МБОИ, Тимишоара, Румъния, сребърен медал, МБОМ, о. Родос, Гърция

Атанас Динев,бронзов медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния, сребърен медал, БОМ, Белград, Сърбия

Борислав Антов, златен медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния, златен медал, БОМ, Белград, Сърбия

Борислав Кирилов, златен медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния

Валери Ванков, сребърен медал, МБОМ,  о. Родос, Гърция

Ваня Миланова, бронзов медал, МОБ, Техеран, Иран

Васил Николов, бронзов медал, МОА, Шри Ланка

Виктор Балтин, златен медал, МОЛ, Прага, Чехия

Виктор Георгиев, бронзов медал, МОБ, Техеран, Иран

Виктор Кожухаров, златен медал, eJOI, Инополис, Русия, златен медал, МБОИ, Тимишоара, Румъния

Виктор Терзиев, сребърен медал, БОИ, Тимишоара, Румъния, бронзов медал, МОИ, Цукуба, Япония

Владимира Иринчева, сребърен медал, МОАА, Китай

Георги Александров, сребърен медал, МОФ, Лисабон, Португалия, и златен медал, МОАА, Китай

Георги Йотов, бронзов медал, МОЛ, Прага, Чехия

Георги Петков, сребърен медал, eJOI, Инополис, Русия, сребърен медал, МБОИ, Тимишоара, Румъния

Денислав Георгиев, бронзов медал, МОАА, Китай

Десислава Николова, златен медал, МБОМ, о. Родос, Гърция

Евгени Кайряков, златен медал, БОМ, Белград, Сърбия

Евгени Стателов, сребърен медал, МОХ, Прага, Чехия – Братислава, Словакия

Елена Кескинова, сребърен медал МОЛ, Прага, Чехия

Здравко Иванов, златен медал, МОЛ, Прага, Чехия; сребърен медал, МОБ, Иран, Техеран

Иван Георгиев, бронзов медал,  МОБ, Иран, Техеран

Иван-Александър Мавров, сребърен медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния

Иван Попов, сребърен медал, МОА, Шри Ланка

Иво Петров, сребърен медал, МОФ, Лисабон, Португалия

Камен Петров, бронзов медал, МОХ, Прага, Чехия – Братислава, Словакия

Кирил Бангачев, златен медал, БОМ, Белград, Сърбия; сребърен медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния

Константин Гаров, сребърен медал, БОМ, Белград, Сърбия; сребърен медал, МОМ, Клуж-Напока, Румъния

Константин Каменов, бронзов медал, eJOI, Инополис, Русия, бронзов медал, МБОИ, Тимишоара, Румъния

Кристиян Василев, сребърен медал, БОМ, Белград, Сърбия

Мартин Копчев, сребърен медал, БОИ, Тимишоара, Румъния; бронзов медал, МОИ, Цукуба, Япония; сребърен медал, МБОМ, о. Родос, Гърция

Милко Бакалов, сребърен медал, МБОМ, о. Родос, Гърция

Петър Димитров, сребърен медал, МОАА, Китай

Петър Христов, златен медал, МОХ, Прага, Чехия – Братислава, Словакия

Радослав Димитров, сребърен медал, БОИ, Тимишоара, Румъния; бронзов медал, МОИ, Цукуба, Япония

Стефан Иванов, бронзов медал, МОФ, Лисабон, Португалия, и златен медал, МОАА, Китай

Цветелина Стефанова, бронзов медал, МОЛ, Прага, Чехия

Явор Йорданов, бронзов медал, МОА, Шри Ланка